שותפים לדרך

 

 

אנו מודים על שיתופי פעולה מגוונים עם ארגונים ועמותות המסייעים לנו להגיש עזרה לרבים רבים בישראל

 

ד"ר יניב אפרתי

ד"ר יניב אפרתי הוא החוקר המוביל בארץ בתחום המחקר אודות התמכרות למין. אפרתי פיתח, בין היתר, כלי לאבחון מכורים לפורנו ואוננות.
"מרכז קשרים בהנהלתה של הגב' שרון אלקינס הוא מרכז ייחודי הנותן מענה מערכתי למכורים ובני משפחותיהם. התרשמתי מהטיפול המקצועי הניתן במרכז לעבר החלמה נכונה של המכור/ה".

 

כניסה לאתר של יניב אפרתי הקלק כאן

 

ד"ר קטיה לוין

לד"ר קטיה לוין עבר עשיר בטיפול במכורים לרבות נשים מכורות למין בנוסף ליכולות הפסיכיאטריות שלה היא אשת טיפול שמשתפת פעולה עם "מרכז קשרים" באבחונים פסיכיאטרים
"לאחרונה שמחתי להתחיל לעבוד ב"מרכז קשרים " בתור רופאה פסיכיאטרית – נרקולוגית יועצת. במהלך עבודתי בתחום של רפואת התמכרויות הכרתי הרבה מסגרות שמטפלות בהתמכרויות. באחריות מלאה אני יכולה להגיד שמרכז קשרים הוא אחד מהמרכזים המובילים בארץ בתחום הטיפול בהתמכרויות ( במיוחד התמכרות למין והימורים )"(ד"ר קטיה לוין)

ג'ודי ווקספרס

המטפלת המינית וזוגית, ג'ודי ווקספרס, נותנת ל"מרכז קשרים" מענה מקצועי ויעיל למטופלים שמסיימים את התהליך במרכ ועדיין צריכים הדרכה זוגית ומינית.

"אני עובדת מספר שנים בשיתוף עם מרכז קשרים ומפנה מטופלים למרכז זה בלב שלם. מטופלים המתמודדים עם התמכרויות, ומרכז קשרים מפנה אלי מטופלים המוכנים לעבודה בטיפול מיני זוגי. אני מתרשמת מעל הכל, מהצוות המגובש ועבודתם המקצועית והמערכתית המאפיינת מרכז זה. ג'ודי ווקספרס, מטפלת מינית זוגית, מודיעין " (ג'ודי ווקספרס)

נפש בנפש

www.nbn.org.il

לב אבות

www.levavot.org.il

שמור עינייך

https://gye.org.il/