התמכרות לפורנו

צרו קשר כעת ותחזירו את החיים למסלולם:

״כולם עושים את זה ״ ״זה לא גורם שום נזק״ ״אני יכולה להפסיק מתי שאני רק רוצה״. פורנו הוא לא סמים או אלכוהול אני יכול להפסיק תוך שניה״. אלו מקצת המשפטים שאומרים לעצמם צרכני וצרכניות של פורנוגרפיה.

מי מאתנו היום לא צופה בפורנוגרפיה ? ולו רק לשם סיפוק הסקרנות כדי לראות על מה כולם מדברים. אולם אצל חלקים גדולים מהגברים או הנשים לא מדובר בצפייה חד פעמית. לעיתים הסקרנות הופכת להרגל ואט אט צפייה בפורנוגרפיה הופכת להיות חלק משגרה סודית. בסופשבוע, בחורף כשקר ולבד, בקיץ שחם ולבד כשהילדים הולכים לישון, כשהזוגיות במשבר, אחרי פרידה מבן / בת הזוג, בתקופת מבחנים או תקופה של לחץ בעבודה. כל אחד צריך פורקן והיום הודות לאינטרנט הפורקן הזה נגיש והוא חינמי. כולם עושים את זה. אז למה לא בעצם ?
אנחנו מספרים לעצמנו שהכל בשליטה, עד לרגע שבו לא יכולנו להתאפק והתחברנו מהמחשב של העבודה רק לכמה דקות ביום קשה במיוחד, שהיה צריך להישאר עד מאוחר במשרד והבוס עבר בלי שנשים לב. ויום אחר בלי כוונה השארנו את המחשב פתוח ללא סיסמא והילדים צפו בכמה דקות שהם לא היו צריכים לראות. וכך לאט לאט ההרגל החדש גורר גם חוסר תשומת לב וחוסר זהירות. נכון כולם עושים את זה אבל אף אחד לא רוצה להיתפס.  מה שהתחיל כהצצה מתוך סקרנות הפך להרגל. ולאט לאט השגרה החדשה הופכת להיות מעניינת יותר מהמציאות. הסטנדרט משתנה. הפורנו הופך להיות נוכח יותר ויותר בשגרה היומיומית. השעה היומית הופכת לצפייה ארוכה לתוך הלילה. מערכות יחסים רומנטיות או זוגיות הופכות להיות פחות מעניינות. עם הזמן העניין בפורנו הולך ומתעצם וגם הצורך להסתירו.

 

המחשבה על ערב אחד ללא פורנו הופכת להיות בלתי מתקבלת על הדעת. הפורנוגרפיה הופכת להיות נוכחת. הפנטזיות מכתיבות את מערכות היחסים או גורמות למערכות היחסים להראות אפורות יותר ובלתי נחוצות.
ואולי ? בכל זאת ? כבר לא מדובר בהרגל סודי או במשהו שכולם עושים אלא בהתמכרות ? אנחנו, במרכז קשרים מבינים את הקושי, את תחושת הבושה, המבוכה, ולכן פתחנו בשבילכם קו פתוח בו תוכלו, בדיסקרטיות מלאה לשתף ולהתייעץ עבורכם או עבור יקירכם שזקוק לטיפול בהתמכרות לפורנו. אנחנו כאן במרחק של שיחת טלפון – מבטיחים לכוון,לכבד ובעיקר להקשיב

אתם לא לבד…התקשרו עוד היום