התמכרות להימורים

כולנו מהמרים פה ושם – אם במילוי כרטיס טוטו, אם בהתערבות תמימה עם חברים, או גרוד כרטיס חיש גד.

 אולם ההימורים עשויים לצאת מכלל שליטה אזי נופלים למלכודת קשה. יש מהמרים הנמשכים להתרגשות של פנטזיה  להתעשרות מהירה של חיי אושר וסיפוק. עבור אחרים, ההימורים הם אמצעי מרגיע המנתק אותם  מסביבתם. לבסוף ההימורים הופכים למרכיב מרכזי המנהל את החיים ללא מעצורים עד לאובדן שליטה ולפגיעה בעבודה, במשפחה ובזוגיות, תוך כדי אשליה שכל פעם היא הפעם האחרונה.

 

התמכרות להימורים והשפעתה על חיי היום יום

 מהמרים רבים לוקחים הלוואות מבני משפחה, מהבנק, ולעתים אף מהשוק האפור. לחצים קשים להחזיר את החובות וההסתבכויות עם עולם הפשע, הופכים להיות מניע להימורים נוספים, מתוך תקווה שכך יוכלו למחוק את החובות מההימורים הקודמים. פעמים רבות בני המשפחה ומכירים עומדים במצבים קשים בהם הם עוזרים כספית בניגוד לרצונם מחשש לשלומו של המהמר.

 


 בחן את עצמך: האם אתה סובל מהתמכרות להימורים?


 

הטיפול בהתמכרות להימורים

הטיפול מתמקד בסיוע למטופל לצאת מעולם הפנטזיה ולהתחבר מחדש למציאות החיים. המפתח להצלחה היא בניית אמון של המטופל בעצמו, שיקום מערכות חייו שנפגעו וניתוב היצירתיות והנחישות שלו לאפיקים בריאים יותר והכול בליווי מקצועי ובאווירה תומכת.

 

האם ניתן להתמודד לבד עם התמכרות להימורים?

המציאות מלמדת כי ניסיון לצאת מההתמכרות להימורים לבד מביאה לייאוש ותסכול.

 

במרכז קשרים תמצא צוות טיפולי תומך ומקצועי בעל ניסיון מוכח בטיפול בהתמכרות להימורים והבאת המטופל להפסקת ההתמכרות ולשינוי משמעותי בחייו.

 

המומחים שלנו ילוו אותך מראשית הדרך, יתאימו לך תכנית טיפול אישית בדיסקרטיות מוחלטת ויתמכו בך לאורך כל תהליך השינוי האישי.

 

כפי שאנו עוזרים לרבים אחרים הסובלים מהתמכרות להימורים, אנו נכונים לסייע גם לך ולהציע לך טיפול מקצועי ואישי. עם הצוות המקצועי של מרכז קשרים אתה כבר לא לבד ויש לך עם מי לדבר.

 


בחן את עצמך: האם אתה סובל מהתמכרות להימורים?